نتایج جستجو برای عبارت :

از فرماندهی تا فرمانبرداری

به نام خالق مهر
لژیون "تو فقط لیلی باش"
روز دوشنبه 98/2/16 باحضور جمعی از همسفران و استادی همسفر خانم لیلای عزیز، دبیری
همسفر فاطمه خ و با دستور جلسه ی "سی دی از فرمانبرداري تا فرماندهي"
راس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود.
 
یک مسافر وقتی می تواند از وادی اعتیاد
خارج شود که برای راهنما چون و چرا نیاورد. نگوید چرا مواد من را کم و زیاد کردید
و هرچه راهنما  بگوید را اطاعت و اجرا کند. این موضوع در مورد همسفران هم به
همین شکل است. ما هم با مسافر خود غرق ت
◄ به گزارش "نکست گاو "، فرماندهي سایبری آمریکا که در سال 2009 میلادی تاسیس شده، حملات سایبری ادامه مطلب خخخخخ
◄ به گزارش "نکست گاو "، فرماندهي سایبری آمریکا که در سال 2009 میلادی تاسیس شده، حملات سایبری علیه دشمنان این کشور را سازماندهی می کند.مقام های ارشد فرماندهي سایبری آمریکا روز گذشته از کنگره خواستند تا به آنها اجازه دهد به منظور ارتقای توانایی سایبری، بیش از 3 هزار هکر را استخدام کنند. فرماندهي سایبری آمریکا مدعی شده است که با توجه به
همسفر فرزانه ک اگر انسان بخواهد در مقوله ای صاحب نظر شود و در جایگاهی قرار بگیرد شرط لازم فرمانبرداري از کسی یا کسانی است که در جایگاه بالاتری نسبت به او قرار دارند.در کنگره هر جایگاهی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هر کس در جایگاه خود قابل احترام است.قوانین کنگره به ما امر می کند که همیشه احترام پیشکسوتان را داشته باشیم و زمانی که حرفی می زنند با ادب و احترام برخورد کنیم وچشم بگوییم.این چشم گفتن باید از اعماق وجود باشد تا ثمر بخش باشد.زم
رزمایش تاکتیکی روی نقشه ذوالفقار۹۷» ویژه دانشجویان دوره ۲۸ دانشگاه فرماندهي و ستاد ارتش (دافوس) صبح امروز شنبه 19 خرداد در این دانشگاه برگزار شد.
امیر حسین ولی‌وند زمانی، فرمانده دانشگاه فرماندهي و ستاد ارتش با اعلام این خبر، اظهار کرد: این رزمایش مشترک به مدت ۵ روز و با هدف ارتقای سطح آمادگی رزمی دانشجویان و آشنایی بیشتر آنان با ترتیب و توالی اعمال فرماندهي و ستاد در محیط عملیاتی ناهمطراز برگزار شده است.
وی همچنین تصریح کرد: رزمایش روی نق
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از الفرات نیوز، فرماندهي عملیات مشترک عراق اعلام کرد جنگنده های اف 16 این کشور، نشست سرکرده های داعش در سه مخفیگاه این گروه تروریستی در منطقه "هجین" واقع در خاک سوریه را هدف قرار دادند که در پی این عملیات 45 تروریست داعشی به هلاکت رسیده و اهداف مورد نظر کاملا منهدم شد.
فرماندهي عملیات مشترک در عراق روز 25 ماه مه (4 خرداد) گذشته نیز اعلام کرد که جنگنده های اف 16 عراقی به دستور حیدر العبادی نخست وزی رای
آمریکا پس از 13 سال، فرماندهي نیروی هوایی خود را از پایگاه العدید قطر خارج و به ایالت کارولینا نقل مکان کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، تارنمای استار و استریپ که اخبار حوزه نظامی و دفاعی آمریکا را منتشر می کند، آمریکا به مدت 13 سال فرماندهي کل نیروی هوایی خود در منطقهخاورمیانهو شمال آفریقا را از طریق ساختمانی در پایگاه نظامی العدید در قطر هدایت می کرد اما به یکباره ارتش در تصمیمی روز شنبه ساختمان خود در قطر را تخلیه و مرکز فرماندهي را
لازم است بدانیم که هر چیزی که از فکر و تعقل ناسالم بیرون بیاید ، پابرجا نمی ماند و اولین تخریب روی خود شخص می باشد. اگر انسان بخواهد هر چیزی را بدست بیاورد ، باید ظرفیت آن پیدا شود. از جمله ثروت ، علم و مقام و مسئولیت و . اگر ظرفیت ها فراهم نشده باشد ، حتی برای ساده ترین کارها که به شخص واگذار شود شخص خراب می شود ، مگر اینکه ظرفیت آن کار را داشته باشد. تفکر هم چون استارت اتومبیل است. اما اگر نتیجه آن حرکت نباشد گویی که ساعتها در روز را در اتومبیل ر
امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرماندهي این نیرو و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرماندهي معظم کل قوا در حکم ابلاغی خود محورها و اولویت‌های قرارگاه پدافند هوایی را تعیین فرمودند.مهمترین اولویت من ارتقای توان رزمی پدافند هوایی است
اطلاعیه آزمون داخلی نمایندگی شادآبادمورخ 98/03/25 احتراماًبه استحضار کلیه مسافران و همسفران نمایندگی شادآباد می رساندآزمون داخلی نمایندگی روز شنبه مورخ 98/03/25 رأس ساعت 15:30برگزار می گرددمنابع آزمون:- کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر از صفحه 200 تا 280سی دی های: رابطه یادگیری و معرکه گیریاز فرمانبرداري تا فرماندهي
ضرت آیت الله ‌ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی با سپاس از خدمات باارزش و ماندگار سردار سرلشکر پاسدار جعفری در فرماندهي سپاه، سردار حسین سلامی را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهي کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین در حکم جداگانه‌ای سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری را به مسئولیت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیةالله الاعظم اروحنا فداه منصوب کردند.
متن احکام فرمانده معظم کل قوا به این شرح
انفجار در بغداد با 3 کشته و 6 زخمی


انفجار در بغداد با 3 کشته و 6 زخمی
منابع امنیتی عراق امروز (شنبه) اعلام کردند که بر اثر انفجار بمب در مرکز بغداد، سه شهروند بی گناه کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند.
به گزارش ایرنا، منابع امنیتی عراق در اظهاراتی که در رسانه های عراق منتشر شد، گفتند که براثر انفجار بمب در نزدیکی یک رستوران در منطقه 'شیخ عمر' در مرکز بغداد، سه شهروند بی گناه عراقی کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند.
این انفجار به دنبال اعلام فرماندهي عملیا
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم » از نحوه اجرای رزمایش روی نقشه ذوالفقار ۹۷ در دانشگاه فرماندهي و ستاد ارتش بازدید کرد.
در این بازدید سرلشکر از آموزش‌ها و نحوه طرح‌ریزی و اجرای رزمایش تاکتیکی ذوالفقار ۹۷ دافوس ارتش که به مدت ۵ روز و به صورت آب خاکی بر روی نقشه‌ها و کالک‌های عملیاتی درحال برگزاری است، بازدید کرد.
رزمایش تاکتیکی روی نقشه ذوالفقار ۹۷ دانشگاه فرماندهي و ستاد ارتش یکی از انواع تمرینات و از مراحل آمادگی‌های فکری و ارزی
پلیس ولایت نیمروز 50 فیر مرمی میزائیل و 10 فیر مرمی هاوان را کشف و به دست آورده است.
محمد عمری، سخنگوی فرماندهي پلیس نیمروز در صحبت با خبرگزاری وطن24 گفته، نیروهای این فرماندهي روز گذشته 50 فیر مرمی میزائیل و 10 فیر مرمی هاوان را در ولسوالی چهار برجک این ولایت کشف و به دست آورده‌اند.
عمری بیان کرده، طالبان این مقدار مهمات را در داخل یک ذخیره‌گاه نگهداری می‌کردند.
او گفته، طالبان قصد داشتند با استفاده از این مهمات حملات هراس‌افگنانه ر
حضرت آیت الله ای روز یکشنبه 28 مردادماه در حکمی امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به فرماندهي نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
متن حکم فرمانده کل قوا به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده
بنا به پیشنهاد فرمانده کل آجا و نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، شما را به سمت فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.
اهتمام به تربیت و بکارگیری مدبرانه خلبانان ورزیده و تجهیزا
سردار قاسم سلیمانی در ۱۳۷۹ خورشیدی از طرف آیت‌الله ‌ای مقام معظم رهبری به فرماندهي سپاه قدس منصوب شد. بر اساس گزارش های نقل شده سپاه قدس پاسداران جهت افزایش فعالیت برون‌مرزی ایران شکل گرفت و سلیمانی پس از احمد وحیدی دومین فرمانده سپاه قدس ایران شد. شهید قاسم سلیمانی نقش کلیدی در خاورمیانه به ویژه در ناآرامی‌های منطقه‌ای معروف به بیداری اسلامی (بهار عربی) ایفا کرد. شهید سلیمانی تا پیش از انتصاب به فرماندهي سپاه قدس با باندهای قاچاق
ایستگاه فرهنگی و خدمات رسانی فرماندهي دژبان کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با هدف بدرقه و خدمت رسانی به کاروان های راهیان نور اعزامی به مناطق عملیاتی غرب و جنوب غرب کشور در جوار حرم مطهر امام راحل (ره) آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد سیدمحمدرضا حسینی، فرمانده دژبان کل ارتش در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ارتش با اعلام خبر فوق گفت: این ایستگاه فرهنگی شامل غرفه های اهدای کتاب، ارتش و دفاع مقدس، ارائه خدمات پزشکی و د
با حکم فرمانده کل قوا؛سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به فرماندهي کل سپاه منصوب شد حضرت آیت‌الله ‌ای فرمانده کل قوا در حکمی با سپاس از خدمات با ارزش و ماندگار سردار سرلشکر پاسدار جعفری در فرماندهي سپاه، سردار حسین سلامی را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهي کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند. رهبر انقلاب اسلامی همچنین در حکم جداگانه‌، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری را به مسئولیت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیةالله ال
مطالعه تاریخ صدراسلام وبررسی تاریخ فرماندهي ومدیریت نظامی ودستورات پیامبراسلام( ص )نشان ازتاکتیکهای جنگی و بهره گیری موثر اززمان ومکان درغزوات خود دررویارویی بامشرکان وکفاردارد وروشهای مورداستفاده درجنگهای تهاجمی وتدافعی زمان پیامبرگرامی اسلام (ص )نشان ازاستفاده بی شمار ازاقدامات نوین امروزی و بهره گیری ازروشهای دفاع غیرعامل  به شکلهای مختلف درمبارزه سپاه اسلام بادشمنان دارد. پیامبراکرم اهمیت خدعه و فریب رادرجنگها می دانست وبرای
سه شنبه, ۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۸:۴۶ ق.ظ

 
احمد که از غرب بازگشت آنقدر کارنامه اش درخشان بود که فرمانده کل قوا حضرت آیت الله العظمی‌ ای در فرازی از حکم انتصاب او نوشتند:
\”فرماندهي نیروی هوایی جوان و پر نشاط سپاه پاسداران را به شما که از سرداران کار آمد و پر توان و شجاع و برخوردار از سوابق درخشان در دوران دفاع مقدس و پس از آن می‌باشید می‌سپارم\”
 
ادامه مطلب
امیر سرتیپ ستاد علیرضا صباحی فرد در تاریخ یکم فروردین 1342 در شهر قم به دنیا آمد و تحصیلات خود را تا اخذ مدرک دیپلم در همان شهر ادامه داد.
وی در مبارزات ملت مسلمان ایران بر علیه رژیم طاغوت حضور فعال داشته و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مورخه 26/3/63 در نیروی هوایی استخدام و پس از طی دوره دانشجویی و تخصصی عملیات زمین به هوا فارغ التحصیل شد.
سرتیپ صباحی فرد بلافاصله پس از فارغ التحصیلی به صورت داوطلبانه به منطقه عملیاتی امیدیه اعزام و تا پایان جنگ
بنام
خالق هستی بخش
این جلسه ،از سری جلسات، كارگاههای آموزشی عمومی كنگره 60نمایندگی
كرمانشاه، با نگهبانی مسافرافشین ،استادی مسافر مجتبی  ودبیری مسافرمحمدرضا ، با دستورجلسه وادی ششم،
وتاثیرآن  بر روی من، در مورخه 97/11/25 راس ساعت 17آغاز بكار نمود.واما
خلاصه سخنان استاددر وحله اول باید دانست كه عقل چیست ؟عقل یكی از صور پنهان
انسان است .كه كارش تصمیم گیری وصدور حكم است ،در مصرف مواد به دلیل حجابی كه روی
عقل كشیده بودم ،عقل بدرستی تصمیم ن
به گزارش سایت برگه چهاردهمین یادواره ی شهدای برگه با محوریت شهید شاخص
شهرستان میاندرود شهید سردار حاج جانعلی اسفندیاری امروز در روستای برگه
برگزار گردید.به گزارش سایت برگه  چهاردهمین یادواره ی شهدای برگه
امروز با حضور مسئولین از جمله مشاور فرماندهي سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
و فرماندهي محترم شهرستان میاندرود و فرماندا و دیگر مقامات استانی و
شهرستانی  ادامه یافت.در پایان مراسم از پدر شهید سردار حاج جانعلی اسفندیاری و برادر ش
رییس ستاد کل نیروهای مسلح، در پیامی، انتصاب امیر سرلشکر را به سمت فرماندهي قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) تبریک گفت.

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، در پیامی، انتصاب امیر سرلشکر را به سمت فرماندهي قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرانقدر امیر سرلشکر سید عبدالرحیم
با سلام و تحیات الهی؛
موافقت و حسن اعتماد فرمانده معظم کل ق
حاج قاسم سلیمانی بعد از انقلاب سال 1357 و تشکیل سپاه پاسداران به این نهاد پیوست و تا پایان عمر در خدمت این نهاد بود.
دوران جنگ ایران و عراق
سپهبد سلیمانی بعد از انقلاب 1357 و همزمان با کار در سازمان آب کرمان عضو مجموعه ای به نام سپاه افتخاری شد و با آغاز جنگ عراق و ایران گروهی را به نام لشکر 41 ثارالله را تشکیل داد و تا سال 76 فرماندهي این لشکر را برعهده داشت و در عملیات مختلف با این گروه که متشکل از نیروهای رزمی کرمان بود حاضر میشد.
فرماندهي نیروی قد
ایسنا: در حمله طالبان به مجتمع دولتی افغانستان در مرکز این کشور ۱۵ تن کشته و ۱۰ تن زخمی شدند.
به نقل از خبرگزاری رویترز، در میان کشته شدگان سه تن از مقامات محلی نیز حضور دارند.
این انفجار در منطقه خواجه عمری در استان غزنی رخ داد. طالبان سریعا مسوولیت این حمله را برعهده گرفت.
ذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان بعد از این حمله اعلام کرد: تمام مراکز این منطقه تحت کنترل طالبان است.
محمد زمان، فرمانده پلیس غزنی گفته است در نتیجه این حمله علی دوست شمس، ف
زن فقیری که خانواده کوچکی داشت، با یک برنامه رادیویی تماس گرفت و از خدا درخواست کمک کرد.مرد بی ایمانی که داشت به این برنامه رادیویی گوش می داد، تصمیم گرفت سر به سر این زن بگذارد. آدرس او را به دست آورد و به منشی اش دستور داد مقدار زیادی مواد خوراکی بخرد و برای زن ببرد. ضمنا به او گفت: وقتی آن زن از تو پرسید چه کسی این غذا را فرستاده، بگو کار شیطان است. وقتی منشی به خانه زن رسید، زن خیلی خوشحال و شکرگزار شد و غذاها را به داخل خانه کوچکش برد. منشی
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم فرماندهي کل ارتش در مراسم بزرگداشت هفتمین سالگرد شهید حاج حسن طهرانی مقدم و شهدای هوافضای سپاه که در محل حسینیه امام رضا(ع) نیروی هوافضای سپاه برگزار شد، گفت: خداوند بزرگ را شاکرم که توانستم امروز در این جمع نورانی حضور داشته باشم.
فرماندهي کل ارتش با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از عدم کارایی گنبد پنبه ای، سرخورده است گفت: این رژیم نامشروع از دسترسی زمینی ایران به مناطق اشغالی هراسناک است.
پیکر مرحوم امیر سیروس لطفی جانباز و فرمانده فقید و دلاور لشکر ۱۶ زرهی قزوین در دوران دفاع مقدس و دارنده نشان فتح از سوی فرماندهي معظم کل قوا صبح روز یکشنبه ۲۰ آبان ماه با حضور همرزمان و فرماندهان پیشکسوت نیروهای مسلح در ستاد فرماندهي نیروی زمینی ارتش تشییع شد.
قاسم سلیمانی پس از انقلاب اسلامی ایران، در سال ۱۳۵۹ش عضو سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شد و هم‌زمان با شروع جنگ ایران و عراق، چند گردان را در کرمان آموزش داده و به جبهه‌ها فرستاد.
وی در دوره‌ای فرماندهي سپاه آذربایجان غربی را بر عهده داشت. سلیمانی در سال ۱۳۶۰ش با حکم محسن رضایی فرمانده وقت سپاه پاسدارن، به عنوان فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله منصوب شد.
وی در جنگ عراق علیه ایران، از فرماندهان عملیات‌های والفجر ۸، کربلای ۴ و کربلای ۵ بود. عملیات کربل
رئیس ستاد ارتش تصریح کرد: دشمن به هیچ وجه از اهداف خود دست نخواهد کشید، اگرچه در جنگ سخت متوجه توان دفاعی ما شده، اما در صحنه های دیگر سعی در ضربه زدن به ایران دارد.

ششمین دورهفرماندهي عملیات مشترکو مرکب و دوره کارشناسی ارشد رشته های ژئوپلیتیک، مدیریت بحران و مدیریت آموزش دفاعی روز شنبه ۷ مهرماه با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کنندهارتش جمهوری اسلامی ایراندر دانشگاه فرماندهي و ستاد ارتش (دافوس) برگزار شد.

آخرین جستجو ها

takhtesiyah62 پاتوق پرتال جامع دنیز فان dwarnabismont شورای اسلامی روستای جفاكنده Digi Files exoutinneo مقالات طب سنتی و گیاهان دارویی ذکر نور روانشناسی