نتایج جستجو برای عبارت :

همسفران حسنانی

همسفران عزیز شعبه حسناني، مشارکت مالی شما به هر مبلغی که در توان و نیت دارید در هر جلسه از ایام این ماه مبارک خدمتی است که چون پرتوی از دریچه قلب شما به حلقه پر نور کنگره راه می یابد و درخشنده تر از پیش به سمت زندگی شما برمی گردد، و در نتیجه  این مراسم پر بار در نهایت زیبایی و همدلی برگزار می گردد. ما هم مهمان کنگره هستیم و هم میزبان.
آسوده دلان را غم شوریده سران نیست
این طایفه را غصه رنج دگران نیست راز دل ما پیش کسی باز مگویید
هر بی بصری با خبر از بی خبران نیست غافل منشینید ز تیمار دل ریش این شیوه پسندیده صاحبنظران نیست ای همسفران باری اگر هست ببندید
این خانه اقامتگه ما رهگذران نیست ما خسته دلان، از بر احباب چو رفتیم چشمی زپی قافله ما، نگران نیست ای بیثمران سرو شما سبز بمانید مقبول ، بجز سرکشی بی هنران نیست در بزم هنر ، اهل ت چه نشینند میخانه دگر جایگه، فتنه گران ن
گزارش تصویری دومین و سومین روز دیدار مسافران و همسفران کنگره 60 با آقای مهندس درجمعه 2فروردین و روز شنبه3 مورخ فروردین98سومین روز دیدار نوروزی اعضای کنگره 60 با آقای مهندس نیز برگزار شد که در این راستا یک اتوبوس حامل مسافران و همسفران از نمایندگی استان تبریز، یک اتوبوس حامل مسافران و همسفران از نمایندگی های استان اصفهان، یک اتوبوس هم حامل مسافران و همسفران نمایندگی اراک حضور داشتند، اما مسافران و همسفران استان تهران، سمنان، شهر کرد و دیگ
به نام قدرت مطلق اللهلژیون پنجم همسفران نمایندگی عمان سامانی در روز دوشنبه ۱۳خرداد ۹۸ با حضور تعدادی از همسفران سفر اول و دوم به استادی، کمک راهنمای محترم خانم زری و  با دستور کار سی دی امید و ناامیدی برگزار شد.
 باسلام خدمت تمامی همسفران نمایندگی بابا طاهر همدان کمک راهنمای محترم سرکار خانم کرمی عزیز امروز پیمان اسیستانتی بستند. ایشان علاوه بر کمک راهنمایی همسفران نمایندگی به عنوان اسیسانت نمایندگی بابا طاهر  انتخاب شدند.این جایگاه را اول به جناب مهندس وخانم آنی عزیز و خودشان وآقای کرمی تبریک ویژه عرض می کنم.همین طور به نمایندگی بابا طاهر خصوصا لژیون همسفران باباطاهر وهمین طور به خودم بابت داشتن چنین  کمک راهنمای قدر وموفقی تبریک عرض م
به اطلاع همسفران سفر دوم می رساند لژیون امتحان سفر دومی ها روز دوشنبه مورخ 98/3/13 راس ساعت 16:30برگزار می شود. منابع : سی دی ترس، انفاق، عارفان کتاب چهارده مقاله : مقاله 12 ، 13 ، 14 با احترام گروه مرزبانی و مدیریت سایت همسفران بوشهر
به نام قدرت مطلق اللهدومین مراسم افطاری بخش همسفران نمایندگی شمس روز سه شنبه به تاریخ 1398/02/24 با حضور پر انرژی و گرم همسفران عزیز و به همت لژیون های خدمتگزار در فضایی خوب و دلنشین و با پذیرایی سوپ گرم، نان و پنیر و خرما و حلوا برگزار شد.گزارش تصویری زیر گوشه ای از خدمت و آموزش است که تقدیم می گردد:
جلسه ششم از دوره شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی گیلان روز دوشنبه 98/3/13 با دستور جلسه ی ( در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کرده ام ؟) با استادی کمک راهنمای محترم خانم متین ، نگهبانی خانم سمیه ، دبیری خانم بهجت راس ساعت 15 آغاز به کار نمود .
چهاردهمین جلسه از دوره شصت و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی ویژه همسفران کنگره 60؛ با استادی کمک‌راهنما سرکار خانم شانی نگهبانی خانم مونا و دبیری خانم اعظم با دستور جلسه وادی نهم در روز سه‌شنبه مورخ 98/2/31 رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.

آن چیزی که باعث می‌شود ما فکر کنیم همه به ما ظلم می‌کنند، نشناختن نیروهایمان و حیطه هایمان و عدم تسلط بر نیروهای خودمان است.
به نام خدای زیبایی ها در  مورخه ی سی ام خرداد ماه سال 98 آزمون کمک راهنمایی در شعبه عمان سامانی شهرکرد با حضور مسافران و همسفران داوطلب شرکت در این آزمون برگزار گردید. با آرزوی موفقیت و قبولی مسافران و همسفران گرامی در آزمون کمک راهنمایی 
جلسه دوازدهم از دوره بیستم و یکم کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60، نمایندگی صالحی به نگهبانی همسفر الهام و استادی همسفر محبوبه و به دبیری همسفر سعیده با دستور جلسه وادی نهم: وقتی نیرویی از کم شروع شود و به درجه بالا و بالاتر برسد، نقطه تحمل پیدا می‌کند» در روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 1398 در ساعت 17:30 بعدازظهر آغاز به کارکرد.
"به نام قدرت مطلق الله"چهارمین جلسه از دور چهل و چهارم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه همسفران نمایندگی پروین اعتصامی با دستور جلسه "در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره ،من چه کرده ام " با استادی کمک راهنما همسفر الهه و نگهبانی همسفر اکرم و دبیری همسفر زهرا در روز دوشنبه تاریخ 98/3/13 ساعت 16 آغاز به کارنمود.
به نام خدای فضل و رحمت »در دومین دوشنبه ماه مبارک رمضان ، مورخ ۹۸/۰۲/۳۰ ، باری دیگر به لطف خداوند سرشار از مهر و مهربانی ، و به همت جمعی از همسفران عزیز و کوشا ، مراسم افطاری در شعبه پروین اعتصامی - اراک در کمال عشق و محبت برگزار گردید . به امید پایداری این روزها و لحظات .
جلسه سیزدهم از دوره بیستم و یکم کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره60، نمایندگی صالحی به نگهبانی همسفر الهام و استادی همسفر مرضیه مرزبان همسفران صالحی و به دبیری همسفر سعیده با دستور جلسه کتاب عبور از منطقه 60درجه زیر صفر و تصاویر آن» در روز سه شنبه 7 خرداد ماه 1398 در ساعت 17:30 بعدازظهر آغاز به کارکرد.
جلسه هشتم از دور پانزدهم از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران کنگره ۶۰ بوشهر با استادی همسفر سهیلا، نگهبانی همسفر نصرت و دبیری این‌جانب نازنین با دستور جلسه در استحکام پایه‌های مالی و علمی کنگره من چه کرده‌ام؟ در روز دوشنبه ۹۸/۳/۱۳ رأس ساعت 17:30 در محل برگزاری جلسات آغاز به کار نمود.
به نام قدرت مطلق الله روز سه‌شنبه جلسه پنجم از دور دهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران شعبه نیک ‌آباد در تاریخ 98/3/7 با نگهبانی همسفر رویا، استادی کمک راهنما خانم زهره و دبیری همسفر سعیده با دستور جلسه کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و تصاویر آن رأس ساعت ۱۷ آغاز به کارکرد.
به نام پروردگار بی همتارهایی مسافر یاسر و ورورد همسفران خانم فاطمه عزیز  وخانم مریم عزیز  را در تاریخ 98/2/4 به جمع سفر دومیها تبریک و تهنیت عرض می نماییم.                                                                                      &n
به نام قدرت مطلق اللهسومین مراسم افطاری ماه مبارک رمضان در بخش همسفران نمایندگی شمس امروز سه شنبه مورخ 1398/03/07 با میزبانی منظم و دلپذیر لژیون های سرکار خانم آمنه و سرکار خانم زهرا در محیطی گرم و دلنشین برگزار گردید.زیبایی تصاویر نشان از پذیرایی عزیزان همسفر دارد:
این
جلسه،جلسه چهارم از دوره یازدهم، سری کارگاه های آموزشی خصوصی گروه همسفران،
با استادی اسیستانت محترم خانم مهشید، نگهبانی خانم مهتاب و دبیری خانم فاطمه در مورخ 7 خرداد ماه 1398 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و تصاویر آن » برگزار گردید.
به نام قدرت مطلق اللهدومین مراسم افطاری همسفران نمایندگی شمس روزهای سه شنبه به تاریخ 1398/02/31 و به میزبانی لژیون دوم کمک راهنما سوزان در محیطی دلنشین و گرم به زیبایی برگزار گردید.گزارش تصویری نشان از شور خدمت و شوق آموزش دارد:
ضمن عرض تبریک عید سعید فطر به
اطلاع کلیه همسفران عزیز می‌رساند از
تاریخ 98/3/ جلسات عمومی روزهای شنبه ساعت 17 و کارگاه‌های آموزشی خصوصی گروه خانواده نمایندگی لویی پاستور
روزهای سه شنبه ساعت 16:30 برگزار می‌گردد. اسیستنت و مرزبانان گروه خانواده نمایندگی لویی پاستور
به نام قدرت مطلق اللهدومین جلسه از دور سیزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسناني با دستور جلسه "سیستم ایکس و تودیع ایجنت محترم شعبه استاد اشکذری و معرفی ایجنت جدید شعبه آقای صادقی" با استادی دیده بان محترم آقای سلامی و نگهبانی مسافر جواد و دبیری مسافر علی روز شنبه مورخ 98/07/20 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.سخنان استاد:آقای اشکذری روزی که داشت اینحا را درست می کرد، یک روز که آمدم سر زدم گفت وقتی اینجا باز
"به نام قدرت مطلق الله"این جلسه ششمین جلسه از دور نهم سری کار گاه های آموزشی خصوصی همسفران کنگره۶۰ نمایندگی خمین در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۳/۵ با استادی همسفر ملیحه و نگهبانی همسفر زهرا و دبیری همسفر هما با دستور جلسه کتاب عبور از منطقه۶۰ درجه زیر صفر راس ساعت ۱۷:۳۰ شروع به کار نمود.
گزارش انتخابات چهارمین دوره مرزبانی مسافران و همسفران نمایندگی عطار نیشابورپنجشنبه مورخ ۹۸/۶/۱۴خداوند سرنوشت هیچ قومی را عوض نمی‌کند مگر آن قوم خواسته‌های نامعقول خود را اصلاح نمایند. تک‌تک ما در مقابل این انتخاب مسئول هستیم. برای اینکه در کنگره، معرفت، عمل سالم و عدالت جاری باشد؛ بایستی رأی ما بر مبنای معرفت، عمل سالم و عدالت باشد. در غیر این صورت خیانتی است هرچند کوچک به خودمان، خانواده‌مان، به مسافران، همسفران و آیندگانی که با
"به نام قدرت مطلق الله"این جلسه هفتمین جلسه از دور نهم سری کار گاه های آموزشی خصوصی همسفران کنگره۶۰ نمایندگی خمین در روز یکشنبه مورخ 98/3/12 با استادی همسفر اعظم و نگهبانی همسفر زهرا و دبیری همسفر هما با دستور جلسه در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کردم ؟  راس ساعت30: 17 شروع به کار نمود.
بسم الله الرحمن الرحیمروز دوشنبه مورخ13/3/98شانزدهمین جلسه از دور هفدهم
سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی وحید ویژه همسفران با استادی همسفر
خانم غزاله و نگهبانی همسفر خانم زهرا و دبیری همسفر خانم فاطمه با دستور جلسه در
استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کرده ام ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.

 
مصاحبه با خانم اکرم از داوران ورزش والیبال همسفران در پارک شهدای شهرداری وقتی پارک می آییم دیگر نمی گوییم من که کمک راهنما هستم چرا این رفتار با من شد و یا مثلا من چون کمک راهنما هستم پس قوانین برای من نیست و فقط برای دیگران است نه این گونه نیست همه باید تابع قوانین پارک و مرزبان های پارک باشیم و اینجا و در زمین ورزش، من هم باید مانند بقیه فرمان بردار باشم.
خلاصه مشارکت همسفران با دستور جلسه : در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره ، من چه کرده ام ؟مسافران ما قبل از ورود به کنگره برای مواد مصرفی خود چقدر هزینه می کردند ؟ حالا من باید قسمتی از آن هزینه ها را برای استحکام پایه های مالی کنگره در نظر بگیرم. خدمات کنگره برای درمان اعتیاد رایگان است. آیا برای احیای یک انسان ، می شود مبلغی در نظر گرفت ؟
به نام نامی عاشق که اوستیازدهمین جلسه از دور بیست و ششم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60، نمایندگی ارتش در روز سه شنبه در تاریخ 98/2/24 با دستور جلسه جهانبینی 1و 2 با استادی همسفر زهرا، نگهبانی همسفر آرزو و دبیری همسفر مریم رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.
جلسه نهم از دوره هفدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره شصت ویژه
همسفران نمایندگی امین قم، روزهای دوشنبه مورخ ۹۸/۳/۱۳ با نگهبانی همسفر زینب و استادی همسفر
ملیحه و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسه " برای پایه‌های علمی و مالی کنگره
چه کرده‌ام؟ " رأس ساعت ۱۶ شروع به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد: امروز خداوند را شاکرم که برای اولین بار جایگاه استادی را تجربه می‌کنم
و همین‌جا از راهنمای عزیزم خانم عطیه سپاسگزارم؛ اما دستور جلسه برای پایه‌های
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شرکت فنی مهندسی جیپیران، ردیاب خودرو pichakrayanehsaba دنیانت سلام/Hello/Konichiwa/Sawadi/Nihao/Anyovaseo مهدویت(mahdaviat) biodicati گروه صنعتی ، بازرگانی تی تاک (رطوبت ساز،نبشی بسته بندی،هیتر گلخانه) sabarayaneh99 teenagers rock it زکات